AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
GranadaEspanyol1-2
MàlagaMadrid0-2
FCBEibar4-2
DeportivoLas Palmas3-0
LeganésAlavés1-1
ValènciaVila-real1-3
AtléticoAthletic3-1
SevillaOsasuna5-0
CeltaR. Sociedad2-2
SportingBetis2-2

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid9338296310641461914414820471915225821
2FCB9038286411637481915316417421913335220
3Atlético78382396702744191423401434199733013
4Sevilla72382198694946191441391626197573033
5Vila-real673819109563337191144351830198652115
6R. Sociedad643819712595335191054302429199282929
7Athletic6338196135343431913423618201962111725
8Espanyol563815111249502919856282427197662126
9Alavés553814131141432919784192126197572222
10Eibar543815914565133191036292121195682730
11Màlaga4638121016495532191027322514192891730
12València463813718566528198473232181953112433
13Celta453813619536929199283032161944112337
14Las Palmas39381091953743319964332561913152049
15Betis393810919416425196762224141942131940
16Deportivo363881218436126197572723101917111638
17Leganés353881119365521195682223141935111432
18Sporting3138710214272191954102638121926111634
19Osasuna223841024409413192710233991923141755
20Granada20384826308216194411173241904151350
 
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
LlagosteraPrat2-1
CornellàHèrcules2-2
At. BalearsAlcoià1-0
GavàAt. Saguntí4-0
Llevant BBadalona4-1
Barça BEbre3-0
SabadellEspanyol B3-2
EldencLleida0-0
Mallorca BVila-real B0-1
València BL'Hospitalet3-
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B823825768329451914325113371911443216
2Alcoià673818137563242191261361525196762017
3València B653817147594537191072352128197752424
4At. Balears61381613947333519982251326197572220
5Badalona60381515848343319964231227196942522
6Vila-real B60381612105740381912253619221941052121
7Hèrcules573817615504037191216311920195591921
8Lleida56381511124141411912522717151936101424
9Cornellà523813131244462819775222124196672225
10Gavà503813111448503219955312518194691725
11At. Saguntí493812131342402719694241522196491825
12Ebre4938111611333828196103171121195681627
13Mallorca B483811151234352319586151525196761920
14Llagostera4738121115404733199642817141935111230
15Sabadell463891910373928196103201818193971721
16Llevant B423881812333426196851812161921071522
17L'Hospitalet383891118335827197661921111925121437
18Espanyol B36388121837502219649252714192891223
19Prat3538714172743251951041512101924131231
20Eldenc15383629239810192413133851912161060

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

JORNADA 30 I ÚLTIMA
 
FCBNàstic6-0
EspanyolDamm2-0
ManacorU. Bellvitge0-2
SabadellMallorca0-6
Atl. BalearsCornellà5-0
Sant AndreuFerriolenc1-1
GironaSaragossa1-2
San FranciscoSanto Domingo2-0
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB71302253722236151131428351511223014
2Mallorca643019745917321510232893215951318
3Espanyol60301794542435151122341025156722014
4Damm5330165945302915924251424157352016
5Cornellà5130156938303315103221818155371722
6Saragossa46301210840372615753191720155552120
7San Francisco4430101462919211549210623156541913
8Girona4430128102828281584319111615447917
9U. Bellvitge35308111127302415663151111152581219
10Manacor343097142340231572616131115258727
11Nàstic3430971436492115636202213153481627
12Sant Andreu31307101333341815465211813153481216
13Ferriolenc303086163049241573522236151311826
14Atl. Balears2930851729492115636192181522111028
15Santo Domingo23306519316410152491727131541101437
16Sabadell1230332427795151212134271521121437
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
OiartzunTr. Alcaine0-2
TacuenseSp. Huelva2-4
AtléticoR. Sociedad2-1
BetisAlbacete3-1
ValènciaRayo Vallecano4-1
AthleticEspanyol3-3
LlevantFCB2-1
Santa TeresaTenerife Sur2-1

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético78302460911741151320536371511403811
2FCB7530243398134115132061434151113379
3València683020826911361511314163215951285
4Llevant57301839534937151212301520156272334
5Athletic53301659644432151023401921156362425
6Tenerife Sur463013710534134151113371512152671626
7Rayo Vallecano43301411549532215717282921157082124
8R. Sociedad42301261244342315726271719155461717
9Santa Teresa3630106142846241573521171215339729
10Sp. Huelva3530981347562315654251912153392237
11Betis34301041636511815537182316155191828
12Tr. Alcaine32308814316521155641927111532101238
13Espanyol233058173060151543817298151591331
14Albacete2030552037761415429213361513111643
15Oiartzun1830462023741215339112361513111251
16Tacuense153036212285915168123261520131053
 
  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
 13/03/2017 12/3/17
1 | 2 | 3 | 4
Deportistas